Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9:00-16:30, So 9:00-11:00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Hračky do záhrady
  4. Vyberáte hračky na záhradu? Na toto nesmiete zabudnúť!

Vyberáte hračky na záhradu? Na toto nesmiete zabudnúť!

Hračka by mala byť bezpečná, kvalitná, zaujímavá ale aj pekná

  Nájsť však hračku, ktorá by bola ideálna, je niekedy ťažké. Hračky od renomovaných výrobcov však spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti a prísne európske štandardy. Vďaka týmto hračkám sa nemusíte báť o zdravie vašich detí. Na čo všetko pri kúpe hračky myslieť?

  • kupujte iba hračky, na ktorých je jasne vyznačená krajina pôvodu. Hračky vyrobené mimo územia Európskej únie nemusia spĺňať naše bezpečnostné štandardy. Každá krajina má svoje vlastné normy, ktoré nie vždy zodpovedajú tým našim.
  • kvalitné hračky sú označené značkou CE. Tento certifikát znamená, že hračka spĺňa európske normy a pri jej výrobe sa dodržiava súbor nariadení daných Európskou úniou.
  • všetky záhradné a outdoor hračky by mali mať UV filter, vďaka ktorému farby na hračkách nevyblednú a zostanú dlho žiarivé a pekné. Aj po rokoch používania budú vďaka UV ochrane hračky vyzerať ako nové.
  • pri výbere hračiek na záhradu je dôležité, aby boli použité kvalitné plasty s oblými hranami a protišmykové prvky. Takéto hračky zabezpečia vašim deťom dlhé hodiny bezpečnej a ničím nerušenej zábavy.

 

 

Tipy na kvalitné hračky na záhradu

  S príchodom teplých mesiacov budete s deťmi tráviť stále viac a viac času na záhrade. Slnečné lúče budú dlho hriať a vaše deti sa budú zabávať na čerstvom vzduchu. Preto vám prinášame tipy na kvalitné záhradné hračky, vďaka ktorým sa môže vaša záhrada premeniť na úžasné detské ihrisko.

 

Detské pieskovisko drevené so strieškou

   Detské pieskovisko s drevenou strieškou predsa nesmie chýbať na žiadnej záhrade! Pieskovisko ma rozmery 104 cm x 104 cm, takže deti majú dostatok priestoru na stavanie hradov, pečenie koláčikov z piesku a na mnoho iných hier od výmyslu sveta. Pieskovisko je prakticky riešené tak, aby ste ho mohli veľmi rýchlo a jednoducho zložiť a presunúť na iné miesto. Keď deti ukončia svoju hru, krytom pieskovisko prikryjete, aby sa do piesku nedostali žiadne nechcené nečistoty.

Záhradný domček pre deti s plotom

 

   Detský domček pre deti s plotom je priestranný domček ako stvorený na záhradu. Pred druhým vchodom do domčeka sú malé kvetináče, kde si deti môžu zasadiť kvetinky, starať sa o ne a sledovať, ako rastú a kvitnú. Množstvo okien detského domčeka zaručuje svieži vzduch a tieň aj počas najhorúcejších dní. Detský domček s plotom je krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdza v deťoch ich nekonečnú predstavivosť.

  Jar má byť plná detského smiechu a radosti. Doprajte svojim deťom spokojnú a bezpečnú zábavu a kúpte im kvalitné hračky, ktoré ich budú tešiť aj nasledujúcu sezónu. Investovať do kvalitných hračiek sa naozaj oplatí.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi