Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9:00-16:30, So 9:00-11:00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Elektrické autíčka
  4. Výber elektrického autíčka pre dieťa

Výber elektrického autíčka pre dieťa

Značka

  Je to pekný nápad vybrať si hračku pre vaše dieťa, čo je mini verzia vášho auta. Uisťujeme vás, vaše dieťa bude veľmi šťastné, pretože majú identické auto so svojím rodičom. Voľba naších elektrických autíčok je obrovská a všetky vozidlá z našej ponuky sú licencované výrobcami! Pre každú značku máme rôzne modely automobilov. A čo viac, môžete si vybrať z rôznych farieb.

Veľkosť

  Ak máte jedno dieťa, vec je jednoduchá. Všetko, čo potrebujete, je auto štandardnej veľkosti s jedným sedadlom.

  Ak máte dve deti, je dobre premyslieť si, či je lepšie kúpiť jedno auto s dvoma sedadlami alebo dve autá  (aby deti mohli vždy sedieť za volantom a riadiť auto). Hlavne terénne vozidlá majú väčšiu veľkosť. Mnohé z ponúkaných produktov majú dokonca aj otvárateľný kufor.

  Ku každému vozidlu sa pridáva diaľkové ovládanie. Ktoré zabezpečuje plnú kontrolu nad vozidlom (dieťa môže nezávisle riadiť vozidlo alebo pomocou diaľkového ovládača). Ak žijete v oblastiach, ktoré majú hladký povrch, potom bude každý model elektrického autíčka ako stvorený pre pohodlnú a bezproblémovú jazdu. Ak chcete, aby dieťa používalo autíčko v náročnom teréne s nerovnými povrchmi, zvážte terénne vozidlo s väčšími kolesami.

Technické špecifikácie

  Nekupujte autíčko bez kontroly technických údajov vozidla. Elektrické autíčka sa líšia vo svojich batériách (kapacita, čas nabíjania, čas používania auta). Niektoré autá majú pohon s 2 kolesami a iné majú pohon všetkých kolies. Všetky nami ponúkané vozidlá majú EVA kolesá (majú vysokú kvalitu, sú odolné voči UV žiareniu, vode alebo praskaniu). Niektoré vozidlá však majú kolesá štandardnej veľkosti a ďalšie väčšie, ktoré sú vhodné aj do náročných terénov.

  Starostlivo v pohodlí domova si pozrite ponuku na našej webovej stránke detského kútika. Máme na predaj veľa zaujímavých áut. Zaručujeme, že vaše dieťa bude mať veľa zábavy pri jazde autom. Dbajte hlavne na značku, model, farbu, veľkosť a technické údaje autíčka.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi