Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9:00-16:30, So 9:00-11:00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Drevené hračky
  4. TOP 5 drevených hračiek

TOP 5 drevených hračiek

Rozhodli sme sa pre vás urobiť výber krásnych drevených hračiek, ktoré vám isto iste pripomenú vaše detstvo a rozhodne vytvoria pár pekných spomienok pre vaše deti.

1. Drevená sada autíčok a dopravných značiek

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_3965Zestaw-4-Drewnianych-Pojazdow-Znaki_-42143-_1200.jpg

Krásna sada drevených vozidiel a dopravných značiek si nezíska len vašu pozornosť, ale aj detí vo veku od 24 mesiacov. Súprava je vyrobená z vysoko kvalitného dreva, natretého bezpečnými, netoxickými farbami. Sada pozostáva z 12 prvkov: 4 vozidlá a 8 dopravných značiek. Sada je zabalenená v jednoduchej drevenej škatuli, ktorú je možné použiť ako poličku na vozidlá a značky.

2. Drevená kolíska/postieľka pre bábiky

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_2360LOZECZKO-drewniane-KOLYSKA-dla-lalek-POSCIEL.jpg

Aj bábiky sa tiež potrebujú dobre vyspinkať. A môžu tak urobiť v tejto krásnej kolískez prírodného dreva. Táto postieľka obsahuje aj matrac s detským motívom. Jediné čo vám k tejto postieľke treba je už len nejaká pekná bábika a dečka, aby bola hra úplná.

3. Detská drevená luxusná kuchynka s príslušenstvom

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_2440drevena-kuchynka.jpg

Pôvabný sporák na varenie, s ktorým príprava jedál spĺňa požiadavky najmladších kuchárov.  Nástenná jednotka s rúrou, umývadlom, horákom a poličkami bude vhodná pre každú detskú izbu tak, aby dieťa mohlo pripraviť lahodné jedlá pre svojich hostí. Sada je vyrobenázdreva (mdf doska) v ozdobných farbách, skvelý povrch vám umožní variť každého malého šéfkuchára.

4. Drevené kocky pre deti ABECEDA a Čísla 50ks

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_4152pol_pm_Klocki-drewniane-ABC-50-ele-litery-cyfry-ZA3236-15270_1.jpg

Klasické drevené kocky sú jednou z najlepších a najkrajších hračiek. Budú sprevádzať vaše dieťa počas celého detstva.
Počas hry vaše dieťa formuje presnosť malých pohybov ruky, zlepšuje koordináciu ruka-oko a učí sa koncentrácii. Kocky zavedú vaše dieťa do sveta učenia čísel, písmen a spájania kresieb na kockách. Navyše vzrušujú fantáziu. Stavba zrubového domu je prvým cvičením na rozvoj priestorového vnímania.

Vedeli ste že:

Slovo abeceda je odvodené z názvov prvých štyroch písmen latinskej abecedy A, B (bé), C (cé), a D (dé).

- Wikipedia

5. Drevený domček pre bábiky 124cm

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_3968Domek-Dla-Lalek-Z-Drewna-Akcesoria_-42155-_1200.jpg

Mega veľký drevený domček pre bábiky s vybavením a záhradou je to pravé pre deti od 3 rokov. Vynikajúco vyrobené, bohato vybavené, bude to pre vaše dieťa sen. Tento dom je vyrobený z vysoko kvalitného dreva, pevného a odolného materiálu, je stabilný a odolný voči vonkajšiemu poškodeniu. Drevený dom a jeho drevené prvkyvybavenia boli natreté bezpečnými, netoxickými farbami. Jemné pastelové farby domu a vybavenia sú neuveriteľnou výhodou tejto sady. Dom bude slúžiť vašim deťom po mnoho rokov. Hranie domu učí tvorivosť, rozvíja predstavivosť, pozitívne ovplyvňuje vývoj vášho dieťaťa a zároveň poskytuje veľa pozitívnychemócií a dojmov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi