Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9:00-16:30, So 9:00-11:00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoločenské hry
  4. Spoločenské hry pre každého

Spoločenské hry pre každého

Klasické spoločenské hry-Človeče, nehnevaj sa!

  Plastové prevedenie hry Človeče, nehnevaj sa vo výbornej kvalite za skvelú cenu. Ideálne na cestovanie! Hra je určená pre 2-4 hráčov od 6 rokov. Obsahuje hracie figúrky a príslušenstvo k hre.

Rozmer: 220×230×30 mm

Pravidlá hry:

  Každý hráč má 4 figúrky rovnakej farby. Pre začiatkom hry sú všetky figúrky umiestnené v štartovnom domčeku podľa svojej farby.

  Cieľom hry je dostať všetky svoje figúrky zo štartovného domčeka do cieľového domčeka. To sa dá dokázať len tak, že figúrka prejde po všetkých hracích políčkach na hracom pláne. Figúrka sa posúva podľa čísla na kocke, s ktorou hráč na ťahu hádže. Každá farba má na hracom pláne znázornené štartovacie políčko.

  Ak sa figúrka dostane na políčko, na ktorom už stojí súperova figúrka, vyhadzuje ju z hry do štartovného domčeka. Na políčko, na ktorom stojí naša ďalšia figúrka, sa nedá vstúpiť.

  Aby sa dostala figúrka zo štartovného domčeka na štartovné políčko, musí hráč hodiť šestku. Ak v hracom poli nemá žiadnu svoju figúrku, môže hádzať maximálne trikrát. Ak sa nepodarí hráčovi hodiť šestku, na rade je súper.

  Ak počas hry hodí hráč šestku, hádže ešte raz. Následne sa môže hráč rozhodnúť, či uvedie do hry ďalšiu figúrku zo štartovného domčeka alebo posunie svoju figúrku o súčet bodov pri oboch hodoch. 

  Hru vyhráva hráč, ktorý ako prvý obehne hraciu plochu so všetkými svojimi figúrkami a dostane ich do cieľového domčeka. Ďalší hráči v hre pokračujú až kým nedosiahnu cieľ. 

 

Logická hra DOMINO

  Domino je hra, ktorá využíva kocky v tvare obdĺžnika. Každá kocka je rozdelená na dva štvorcové diely s vyznačenými bodkami. Skladá sa  z 28 ks so všetkými kombinaciami čísel od 1 do 6. Hra je určená pre 2 - 4 hráčov.

  Je to skvelý spôsob, ako tráviť príjemne čas s deťmi alebo priateľmi. Domino je logická kombinačná hra vhodná pre všetky vekové kategórie.

  Tým najmladším pomôže naučiť sa základné matematické operácie, dodá im istotu pri riešení príkladov, tiež rozvíja logické myslenie a to všetko zábavnou a hravou formou. Fantastický spôsob, ako stráviť príjemný čas s deťmi, priateľmi atď.

Hra Mikádo drevené

  Mikado je veľmi známa hra pre jedného alebo viacerých hráčov. Prostredníctvom 41 veľkých tyčíz dreva je trénovaná šikovnosť hráčov pri hre vo vnútri alebo vonku.

  Kto si myslí, že je to s veľkými tyčami jednoduchšie ako s malými, sa rýchle poučí o opaku, pretože len šikovné a trpezlivé ruky pozbierajú prí tejto hre veľa tyčí. Hru môžete rýchlo prepraviť vďaka praktickej škatuľke v ktorej sú tyče bezpečne uložené.

Rozmery: Dĺžka 50 cm, priemer 1 tyče 0,5 cm.

Spoločenská hra Dobble

  Neviete, ako zmysluplne zabaviť vaše deti? Spoločenská hra Dobble je ta správna voľba.
Je zaujímavá, nápaditá, kreatívna a podporí logické myslenie, postreh a rýchle rozhodovanie. 

  Hra má 5 verzií, v ktorých hráči hľadajú dva rovnaké symboly priamo na kartách, kariet sa čo najrýchlejšie zbavujú, alebo ich naopak zbierajú čo najviac. Záleží na verzii, ktorú sa rozhodnete hrať. Karty sú guľaté a pekne farebné, ukryté v odolnej plechovej krabičke, čo oceníte hlavne pri cestovaní.

  Pravidlá pochopíte za pár sekúnd. Hra je určená pre dvoch až ôsmich hráčovod šiestich rokov. Je to investícia, ktorá sa vám oplatí. Hru môžete hrať doma, na návšteve, alebo na dovolenke. Je ideálna na vyplnenie dlhého odpoludnia a zároveň je dobrým tipom na krásny darček pre vašich najmenších. Užijete si veľa zábavy.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi