Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9:00-16:30, So 9:00-11:00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Hračky do záhrady
  4. Jeseň plná zábavy

Jeseň plná zábavy

Jeseň je jedným z najkrajších období. Stromy sa farbia do červena, vtáčiky odlietajú za teplejšími dňami do iných krajín.

No to, že teplé dni už skončili ešte neznamená, že s nimi skončila aj zábava na dvore! Prichystali sme si pre vás krátky článok, kde sa dozviete, ako sa zabaviť s deťmi na jeseň v exteriéri.

Pieskovisko a hračky do piesku

Pieskoviská ponúkajú kopec zábavy! A to doslova. Kopec zábavypiesku. Hrajte sa so svojimi deťmi na pekárov a vytvorte krásne koláčiky s piesku. Máte doma dobrodruhov? Postavte s nimi majestátny hrad! Možnosti sú neobmedzené, jediné čo k tomu potrebujete je vaša fantázia.

pieskovisko, dieťa, dievčatko, piesok, hračky do piesku

Samozrejme, čo by to bolo za pieskovisko bez správnych hračiek? Všetky možné hračky do piesku nájdete v našom e-shope.

Šmýkačky a domčeky

Občas sa aj deti potrebujú cítiť ako „veľkáči“. S detským domčekom prežijú veľa zábavy. Je jednoduchý na údržbu a ľahký na manipuláciu a skladovanie. Domček je vybavený otváracími dvermi a okienkami. Jediné čo mu chýba je spokojný malý majiteľ.

Nemáte miesto na domček? To vôbec nevadí. Na výber totiž máme aj šmýkačky, ktoré sú malé, ľahko skladovateľné a zmestia sa aj do menších priestorov! Deti si s nimi užijú kopec zábavy!

Dieťa na šmýkačke, šmýkačka, detský kútik

Vonkajšie športy

Deti milujú športové hračky a hry, vďaka ktorým sa môžu so svojimi kamarátmi a súrodencami zahrať na záhrade a navzájom súťažiť v rôznych disciplínach. Objavujte hračky, s ktorými si chlapci aj dievčatá precvičia svoju šikovnosť, presnosť a odhad.

Záhradné športové hračky prinesú deťom výborné zážitky, pomôžu im s rozvojommotorických funkcií, sústredenosti a koncentrácie.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi