Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9-17, So 9-11)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Tipy na zmysluplné hračky pre deti od 1 roka
07.07.2021
Tipy na zmysluplné hračky pre deti od 1 roka
Prvý rok je obrovský míľnik v živote dieťatka aj jeho rodičov. Z nášho malého bábätka sa stáva osobnosť. Samostatne sa pohybuje, myslí a tiež dáva naj... čítať celé
Aké hračky milujú bábätka od narodenia do 3 mesiacov? Čo na hračkách obdivujú a čo ich na nich baví?
07.07.2021
Aké hračky milujú bábätka od narodenia do 3 mesiacov? Čo na hračkách obdivujú a čo ich na nich baví?
Každý rodič chce malému bábätku ponúknuť atraktívnu hračku, ktorá upúta jeho pozornosť, ale mali by sme sa oboznámiť s tým, ako vlastne naše novoroden... čítať celé
Trampolínová sezóna sa už opäť začala Trampolínová sezóna sa už opäť začala
Zima skončila a blíži sa čas kedy je možné pustiť sa do montáže trampolíny. Záhrada sa ešte celkom neprebudila zo zimného spánku ale slniečkom vyhriat... čítať celé
Zobraziť všetky články
Chcem si nechať zasielať Newsletter

Newsletter Vám bude odoslaný na vám vložený kontaktný email

. .

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Tipy na vianočné darčeky
  4. Ako vybrať vianočné darčeky pre predškolákov?

Ako vybrať vianočné darčeky pre predškolákov?

Konštrukčná stavebnica | Detský kútik

Predškoláci majú hlavičky otvorené a ako huby vstrebávajú poznatky, skúsenosti a zážitky. Chlapcov aj dievčatá fascinuje všetko, čo sa hýbe a čo je interaktívne. Preto veľmi oceňujú chytré a variabilné stavebnice, ktoré im ponúkajú rôznorodévyužitie a rôzne možnostistavania.

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_201Klocki-Majsterkowicza-550-elementow-Wkretarka_-29166-_1200.jpg

Táto fantastická stavebnica s 550 dielmi nadchne deti i dospelých! Hlavným dielom každého modelu je základňa s dierkami, do ktorej montujeme zvyšnej časti.

Skladanie je naozaj zábavné podľa obrázkovej inštruktáže aj veľmi jednoduché.

Hravá angličtina

Táto úžasná interaktívna hračka je úžasným darčekom pre malých samoukov. Hravá angličtina s elektronickou ceruzkou poskytne nie len hodiny zábavy, ale zároveň podporuje učenie sa alebo zdokonaľovanie sa v anglickom jazyku.

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_1867anglictina-s-ceru.jpg

Elektronická ceruzka je unikátnyvzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh. Vďaka tejto technológii ceruzka dokáže prečítať text, ktorý je vytlačený v knihe, ale aj ten, ktorý je pod ikonami či obrázkami.

Kúzelné čítanie je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj pre staršie deti, no bezpochyby zaujme tiež dospelých. Záleží len na tom, akú knihu si práve vyberiete. Vďaka špeciálnej technológii môžu knihy naplno využívať aj deti v predškolskom veku, ktoré ešte nevedia čítať. Sami si tak môžu „prečítať“ rozprávku alebo sa hravou formou naučiť poznávať farby, číslice, písmená či najrôznejšie tvary. Všetky tieto zručnosti si potom trénujú v zábavných edukačných hrách, ktoré sú tiež súčasťou kníh. Staršie deti a dospelých určite zaujme interaktívny atlas sveta či zvierat alebo kniha na výučbu angličtiny.

Magnetické guličky MAGNASTIX

Šesťfarebná magnetická stavebnica Magnastix je zložená z 216 silných magnetických guľôčok 6 farieb s priemerom 4 mm. Po zostavení 6 × 6 × 6 guličiek vytvoríte základný tvar - 6-farebnú kocku. Zložte z guličiek i ďalšie pestrofarebné 2D a 3D tvary, hviezdičky, ornamenty, geometrické tvary, náramok a retiazku v mnohých kombináciách. Záleží len na vašej fantázii a kreativite.

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_3852kocka-magna.jpg

Unikátny a už na prvýpohľad vábny produkt, ktorý poskytuje hodiny skvelej zábavy. Počas jednoduchej hry rozvíja inteligenciu a tvorivé myslenie.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi