Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9-17, So 9-11)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
TOP hračky do snehu TOP hračky do snehu
Pohyb je jednou zo základných činností zdravého ľudského organizmu. O jeho dôležitosti pre prirodzený vývoj detí vedia podrobnosti predovšetkým športo... čítať celé
TOP 5 drevených hračiek TOP 5 drevených hračiek
Tiež si myslíte, že tradičné drevené hračky majú zvláštne čaro? Drevené hračky si obľúbili hŕbu detí, pretože sú príjemné na dotyk, nepôsobí chladne n... čítať celé
Ako vybrať vianočné darčeky pre predškolákov? Ako vybrať vianočné darčeky pre predškolákov?
Fantázia u predškolákov frčí na plné obrátky. Pre to by mal vianočný darček ich fantáziu podporovať. Pozrite sa na naše tipy pre deti, ktoré majú pred... čítať celé
Zobraziť všetky články
. .

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Tipy na vianočné darčeky
  4. Ako vybrať vianočné darčeky pre predškolákov?

Ako vybrať vianočné darčeky pre predškolákov?

Konštrukčná stavebnica | Detský kútik

Predškoláci majú hlavičky otvorené a ako huby vstrebávajú poznatky, skúsenosti a zážitky. Chlapcov aj dievčatá fascinuje všetko, čo sa hýbe a čo je interaktívne. Preto veľmi oceňujú chytré a variabilné stavebnice, ktoré im ponúkajú rôznorodévyužitie a rôzne možnostistavania.

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_201Klocki-Majsterkowicza-550-elementow-Wkretarka_-29166-_1200.jpg

Táto fantastická stavebnica s 550 dielmi nadchne deti i dospelých! Hlavným dielom každého modelu je základňa s dierkami, do ktorej montujeme zvyšnej časti.

Skladanie je naozaj zábavné podľa obrázkovej inštruktáže aj veľmi jednoduché.

Hravá angličtina

Táto úžasná interaktívna hračka je úžasným darčekom pre malých samoukov. Hravá angličtina s elektronickou ceruzkou poskytne nie len hodiny zábavy, ale zároveň podporuje učenie sa alebo zdokonaľovanie sa v anglickom jazyku.

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_1867anglictina-s-ceru.jpg

Elektronická ceruzka je unikátnyvzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh. Vďaka tejto technológii ceruzka dokáže prečítať text, ktorý je vytlačený v knihe, ale aj ten, ktorý je pod ikonami či obrázkami.

Kúzelné čítanie je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj pre staršie deti, no bezpochyby zaujme tiež dospelých. Záleží len na tom, akú knihu si práve vyberiete. Vďaka špeciálnej technológii môžu knihy naplno využívať aj deti v predškolskom veku, ktoré ešte nevedia čítať. Sami si tak môžu „prečítať“ rozprávku alebo sa hravou formou naučiť poznávať farby, číslice, písmená či najrôznejšie tvary. Všetky tieto zručnosti si potom trénujú v zábavných edukačných hrách, ktoré sú tiež súčasťou kníh. Staršie deti a dospelých určite zaujme interaktívny atlas sveta či zvierat alebo kniha na výučbu angličtiny.

Magnetické guličky MAGNASTIX

Šesťfarebná magnetická stavebnica Magnastix je zložená z 216 silných magnetických guľôčok 6 farieb s priemerom 4 mm. Po zostavení 6 × 6 × 6 guličiek vytvoríte základný tvar - 6-farebnú kocku. Zložte z guličiek i ďalšie pestrofarebné 2D a 3D tvary, hviezdičky, ornamenty, geometrické tvary, náramok a retiazku v mnohých kombináciách. Záleží len na vašej fantázii a kreativite.

https://www.detskykutik.sk/fotky11556/fotos/_vyrn_3852kocka-magna.jpg

Unikátny a už na prvýpohľad vábny produkt, ktorý poskytuje hodiny skvelej zábavy. Počas jednoduchej hry rozvíja inteligenciu a tvorivé myslenie.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi